نتایج جستجو برای عبارت :

قیمت نفت به بالاترین رکورد خود در سال 2019 رسید

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، قیمت نفت برنت روز پنج‌شنبه تحت تاثیر ادامه کاهش عرضه از سوی صادرکنندگان عضو اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا به بالاترین رکورد خود در سال 2019 صعود کرد.

متن کامل خبر: قیمت نفت به بالاترین رکورد خود در سال 2019 رسید
با سلام امروز می خوام رکورد درست کردن مکعب روبیک رو برای شما به نماش بگذارم شاید رکورد های سریع دیگری هم باشه اما این از همه ی آنها سریعتره البته غیر از آن رکورد ۴/۵  ثانیه ی افسانه ای که کسی واقا نمی تونه اون رکورد رو بشکنه خب بیشتر از این توضیح نمی دم برای اینکه خودتون این رکورد رو ببینید به ادامه ی مطلب مراجعه کنید لینک دانلودش رو هم قرار می دم که اگر دلتون خواست این فیام رو ذخیره کرده و به دوستانتان هم نشان دهید در ضمن آدرس سایت ما هم را سفا
 امکان جدید استودیو فست رکورد
استودیو فست رکورد علاوه بر رکورد صدا و ساز های تار امکان رکورد وی درام هم افزوده شد
علاقه مندان به یادگیری  درام میتوانید در کلاس های آموزشی استودیو شرکت کنند
جهت هماهنگی رکورد درام و کلاس های آموزشی با شماره زیر در ارتباط باشید
09150098796
بازی ویچر ۳ رکورد شکست
بازی ویچر ۳ توانست رکورد تعداد بازیکنان همزمان در استیم را بشکند. با توجه به آمار ۹۵ هزار بازیکن همزمان، کاربران بیشتری در مقایسه با زمان عرضه بازی در سال ۲۰۱۵، در حال تجربه این بازی هستند که تاحالا چنین چیزی کمتر در بازی‌های تک نفره دیده شده است.
انتشار سریال ویچر یکی از دلایل اصلی افزایش بازیکنان این بازی است.
امروز رفتم تو صفحه‌ی عزیزم و از اون اولی که عکس داشتیم نگاه کردم، قدیم ندیما، البته یه بار سر یه دعوایی یه سری از عکسای همو پاک کردیم ولی یه‌سری عکسایی که من گرفته بودم بود. مثلا عکس اونروز که بعد آشتی از یه دعوای عمیق رفتیم کهف و برگشتنا تو بی آر تی واستاد و ازش عکس گرفتم، شما که نمیدونید، خوشگل ترین خنده‌ی کل خلقت رو زده بود، شکل خواهر هری‌پاتر شده بود. یا مثلا اون روزی که رفته بودیم بام‌تهرون پیتزا وگن خوردیم، هنوز مزه پیتزاش تو دهنمه، ت
پوسته موسیقی رکورددانلود پوسته موسیقی رکورد v1.3.6- تاریخ انتشار: فروردین هزار و سیصد و نود و نه
پوسته پخش موسیقی رکورد بر اساس بوت استراپ  و برای پخش موسیقی نوشته شده است. پوسته‌ای کاملا تخت با فناوری مدرن آژاکس که حتی وقتی شما صفحات دیگر را بازدید می‌کنید، هنوز به پخش موسیقی خود ادامه می‌دهد.
موارد دیگر
کاملا آژاکسی
دارای لیست در انتظار پخش شگفت انگیز 
بوت استراپ ۴
ابزارک‌های آماده
چندین پوسته آماده
بهینه سازی شده برای نگارش راست به چپ
ک
چند شب پیش توی تمرین 2 در 2 1.04 زدم ببععد ذوق کردم رفتم ببینم اگ تو مسابقات بود چندمین رکورد ایران میشد ولی سایت دبلیو سی ای خراب بود.
امروز ک رفتم نیگا کردم دیدم رکورد ایران 1.18 عه و من 0.14 صدم شکستمش.
ک البته ثبت نمیشه چون تو تمرین بوده.ولی بهر حال باحال بود
فیلم آموزشی جلسه دوم
محتوا
آشنایی با ایجاد رکورد در جدول، دستور insert در SQL و به صورت wizard
آشنایی با بروز رسانی رکورد در جدول، دستور update در SQL و به صورت wizard
آشنایی با حذف رکورد در جدول، دستور delete در SQL و به صورت wizard
آشنایی با نحوه حذف جدول و دیتابیس به صورت دستوری SQL و Wizard
آشنایی با نحوه پشتیبان گیری از دیتابیس و جدول و نحوه بازیابی آن

فیلم انتقام جویان: پایان بازی بالاخره در آخر این هفته رکورد دیگری را در باکس آفیس آمریکا و کانادا ثبت کرد. این فیلم با فروش 771 میلیون دلاریش فیلم بزرگ جیمز کامرون، آواتار را در باکس آفیس آمریکا و کانادا پشت سرگذاشت.
ادامه مطلب
وزیر نیرو با اشاره به اینکه امسال رکورد صادرات برق شکسته شد، گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا 20 مرداد حدود 2.3 میلیارد کیلووات ساعت انرژی صادرات برق داشتیم که این میزان بیشترین مقدار صادرات در سال‌های اخیر بوده است.
ادامه مطلب
افزودن یک رکورد جدید: Ctrl++ (+ همان علامت مثبت است)
وارد کردن مقدار از فیلد مشابه در رکورد قبلی: Ctrl+‘ (‘ همان تک کوتیشن یا آپاستروف است)
حذف رکورد فعلی: Ctrl+– (- همان علامت منفی است)
وارد کردن تاریخ فعلی: Ctrl+; (; همان نقطه ویرگول است)
وارد کردن زمان فعلی: Ctrl=:
زوم روی ورودی: Shift+F2 (همچنین برای ایجاد و ویرایش Query Criteria)
جا به جایی بین حالت مسیریابی یا Navigation (فیلد انتخاب شده) و حالت ویرایش: F2
ادامه مطلب...
به نقل از نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا، علی دایی، پادشاه فوتبال ایران می گوید که دیر یا زود رونالدو، اسطوره پرتغالی رکورد او را می شکند. در تاریخ فوتبال هیچ کس مثل دایی گلزنی نکرده است. او با زدن 109 گل برای تیم ملی ایران آقای گل فوتبال جهان است.
دایی درباره این رکورد گفت: این رکورد باعث افتخارم است. به نظرم تا زمانیکه این رکورد بوده ملت ایران نیز همه افتخار می کردند. این افتخار تنها برای من نیست بلکه برای تمام مردم ایران است.
وی افزود: اصلا نارا
صادق جاهد‌خطیبی در بازدید از طرح تولید آهن اسفنجی احیا استیل بافت تصریح کرد: میزان تولید آهن اسفنجی این شرکت درساعت به ۹۰ تن رسیده است. وی با اشاره به بی‌سابقه بودن این رکورد اعلام کرد: تولید آهن اسفنجی در روز بالغ بر۲ هزار و۱۰۰ تن بوده و در مجموع ماهانه به ۶۵ هزار تن رسیده است. مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان اظهار امیدواری کرد که این رکوردشکنی کماکان تداوم داشته باشد و شاهد
ادامه مطلب

علیرغم موجودی منفی اولیه حساب صندوق با همکاری اعضاء رکورد واریزی روز اول در ماه فروردین 99 به مبلغ 565 میلیون ریال شکسته شد. این امر منجر به افزایش تسهیلات از بانک مهر و اقزایش امتیاز خوش حسابی اعضاء خواهد شد. لدا لازم است از همدلی و همکاری اعضاء تقدیر و قدردانی شود و همچنین این موضوع موجب دلگرمی بیشتر مسئولین در آینده می گردد. آخرین رکورد مریوط به { اسفند 98 } می باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، ربات انسان نمای بزرگ تویوتا که می تواند بسکتبال بازی کند با ۲۰۲۰ پرتاب آزاد متواتر به باشگاه بسکتبال رکورد جدیدی در کتاب گینسثبت کرد. این ربات ۲.۱ متری همچنین می تواند پرتاب سه گانه امتیازی انجام دهد، اما قادر به لول یا دریبل سرقت کردن ازاله. ربات مذکور که Cue۳ نام دارد با استفاده از حسگرهای مختلف زاویه و نیروی مناسب برای یک پرتاب را لحاظ می نرم و با استفاده از موتورها بوسیله طور دقیق یک لول را باره
بیوگرافی شایع
محمدرضا شایع از اعضای ثابت گروه کاغذ ، متولد 12 مرداد سال 1371 در محله شاه عبدالعظیم و ساکن تهران می باشد.
«شایع» تکست نویسی را در سن 14 سالگی به
صورت جدی آغاز کرد و در سال 89 اولین کار رسمی خود را به نام «یه روز خوب
میاد» منتشر کرد. بعد از ششمین اثر خود مورد تحسین رپر معروف حصین قرار
گرفت و با دعوت او به گروه کاغذ رکورد ملحق شد و محبوبت تر از گذشته به
فعالیت خود ادامه داد.
سبک تکست نویسی «شایع» بر پایه طنز تلخ و بیان مشکلات ، شرایط اجت

با توجه به ورودی صندوق {روشهای ارتقاء سهم} بار دیگر بدون وام بانک مهر ایران ، رکورد وام در یک ماه با ثبت 146 میلیون تومان در فروردین 99 شکسته شد. این وام شامل ده سهم افزایشی(13 میلیونی) و دو سهم عادی (8 میلیونی) می باشد. رکورد قبلی مربوط به { بهمن 98 } می باشد.

سلام دوستان تو این آموزش یاد می گیرید که چطوری قالب بلاگ بیان رو واکنش گرا کنید به صورت حرفه ای. قالبی که تو این آموزش واکنش گرا می کنیم قالب "تمدن 1" هستش، واکنش گرایی این قالب خیلی ساده است. اول منوی قالب رو واکنش گرا می کنیم.و بعد به بقیه ی جاهاش می رسیم.این آموزش رو سعی میکنم توی دو بخش تمومش کنم، بخش اول واکنش گرا کردن منو بخش دوم واکنش گرا کردن ستون ها.
پیش نیاز این دوره یاداشتن کمی html و css هستش.
این آموزش هنوز رکورد نشده اگر متقاضیان به 5 نف
بازی Swipe Brick Breaker آجر شکن باز ای ساده و هیجان انگیز می باشد که شما باید در بازی آجر ها را توسط توپ خرد کنید و امتیاز بالاتری برای خود کسب کنید اگر می خواهید رکورد بزنید و با دوستانتان رقابت کنید و در یک رکورد زنی آنلاین بدرخشید ,باید سعی کنید آسیب بیشتری به آجر ها وارد کنید .
ادامه مطلب

با توجه به افزایش ورودی صندوق {روشهای ارتقاء سهم} بار دیگر بدون وام بانک مهر ایران ، رکورد وام در یک ماه با ثبت 146 میلیون تومان در فروردین 99 شکسته شد. این وام شامل ده سهم افزایشی(13 میلیونی) و دو سهم عادی (8 میلیونی) می باشد. رکورد قبلی مربوط به { بهمن 98 } می باشد.

رکورد سرعت قطار توسط قطار مغناطیسی ژاپن شکسته شد
قطار مغناطیسی
در ژاپن موفق شد رکورد سرعت را بشکند.این قطار سریع السیر با سرعت 660
کیلومتر در ساعت حرکت می کند. رکورد قبلی سرعت که در سال 2113 به ثبت رسید،
581 کیلومتر در ساعت بود. البته مسافران عادی برای سوار شدن به این قطار
بسیار سریع باید چند سالی صبر کنند. قرار است این قطار سال 2127 در مسیر
توکیو – ناگانو به بهره برداری برسد و فاصله 311 کیلومتری این دو شهر را در
41دقیقه طی کند.
شرکت
راه آهن مرکزی
در آمد حاصل از صنعت گردشگری ترکیه با 17 درصد افزایش در سال گذشته، رکود جدیدی را ثبت کرد.
به گزارش مرکز آمار ترکیه، طی سه سال گذشته با افزایش تعداد گردشگران و درآمدهای حاصل از آن رکورد جدیدی در تاریخ کشور به ثبت رسید.
براساس این گزارش، درآمد حاصل از صنعت گردشگری ترکیه در 2019 نسبت به سال 2018 میلادی 17 درصد افزایش یافت.
درآمد کل گردشگری ترکیه در سال 2015 میلادی که میزبان 41 میلیون 618 هزار گردشگر بود، به حدود 31 میلیارد 465 میلیون دلار رسید.
تعداد گردشگرا
یزید شراب‌خوار، بوزینه‌باز، فاسق و ابنه‌ای
جاحظ از مورخین و علمای بزرگ اهل سنت عمری در مورد یزید می‌نویسد:
ثم ولی یزید بن معاویة یزید الخمور ویزید القرود ویزید الفهود الفاسق فی بطنه المأبون فی فرجه، فعلیه لعنة الله و ملائكته. 
آنگاه یزید بن معاویه به خلافت رسید (خلافت را غصب کرد)؛ همان یزید شراب‌خوار و بوزینه‌باز و پلنگ‌باز و فاسقی که به بیماری ابنه (همجنسباز مفعول) مبتلا بود؛ پس لعنت خدا و فرشتگانش بر او باد.
البیان و التبیین، تالیف جا
فیلم مطربفیلم مطرب به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. فیلم‌برداری این فیلم در اسفند ۱۳۹۷ در شهر استانبول به پایان رسید.این فیلم رکورد هزارپا را زد و پر فروش ترین فیلم سال ۱۳۹۸ و تاریخ سینمای ایران شد. این فیلم با گیشه ی ۳۸،۵۴۳،۹۷۵،۰۰۰ تومان رکورد دار است.

مطرب ارزش دیدن دارد و مخصوصا در این شرایط بحرانی به همه ی ایرانیان که این روزا خبر های بد خنده را از لب های همه گرفته این فیلم میتواند مقداری برای روحیه

دانلود فیلم رحمان 1400 با کیفیت عالی 
نام اثر: رحمان 1400
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران دانلود فیلم رحمان 1400
موضوع: کمدی ، اجتماعی
نویسندگان: بابک کایدان و میثم کایدان
کارگردان: منوچهر هادی
تهیه کننده: علی سرتیپی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، سعید آقاخانی ، یکتا ناصر ، بهرام افشاری ، ساره بیات رحمان 1400
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 115 دقیقه
درباره فیل
گروه بی تی اس یک گروه پسرانه هفت نفره میباشند که زیر نظر کمپانی بیگ هیت (bighit entertainment) فعالیت میکنند.BTS در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۳ با سینگل “no more dream” از البوم “۲cool 4skool ” شروع به کار کردند و جوایز زیادی را تحت عنوان ” بهترین گروه تازه کار سال ” از آن خود کردند. آن ها به دلیل این که در اهنگ های خود مشکلات جامعه و فشار هایی که روی نوجوانان و جوانان هست و احساسات و تجربیات شخصیه خودشان را بدون ترسی بیان میکنند محبوبیت بسیاری کسب کردند و همیشه طرفداران خود را
ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAخودروOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن ID.R R رکورد کلی مهمانی ی سرعت گودوود را. شکست سریع ترین زمانی که تو هیل کلایمب ثبت شده بود، با.۴۱ ۶ ثانیه بوسیله نیک هیدفد تعلق داشت که در سال ۱۹۹۹ آن را با خودرو فرمول یک مک لارن مرسدس/MP4 13 ثبت. کرد با وجود این، فولکس واگن.R ID R در جشنواره ی سرعت امسال با عبور از رکورد هیدفد و ثبت.زمان ۳۹ ۹۰ ثانیه، رکوردی زیاد فوق العاده و دست نیافتنی را ازآنِ. خود کرد رکورد.
درباره فیلم :
فیلم اونجرز 4 ادامه قسمت های قبلی هست و بازیگران زیادی در اون ایفای نقش می کنند، این فیلم بیست و دومین فیلم دنیای مارول هست و بیشتر بازیگران فیلم انقام جویان در فیلم های قبلی این کمپانی نیز حضور داشته اند. برای دانلود فیلم انتقام جویان می تونید از پایین همین مطلب سایت سلام دانلوداقدام کنید.
تانوس
پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای جهان
ربته 8.7 از سایت IMDB
فیلم Avengers Endgame 2019 با مدت زمان حدود 3 ساعت به روی پرده خواهد رفت و به تازگی هم توا
با اینکه فکرشم نمیکردم اینقدر شگفت زده بشم ولی به تماشای سریالی نشستم که گفتن داره رکورد بهترین سریال تاریخ رو از طرف کاربران سایت سینمایی IMDB  میگیره ! رکورد برکینگ بد و گیم اف ترونز و .. و خب باید بگم میخکوب شدم . سریال فوق العاده ای بود و این فوق العاده بودنش فقط به خاطر دردناک بودنشه! چون چیزی رو توصیف میکنه ، حقیقتی که به دردناکی ؛ وحشتناکه . و دیالوگ قشنگی که والری لگاسوف پایان حرف هاش میزنه ..

Chernobyl
هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جنوبی را در دهه ۱۹۷۰ که بیش از هزار تن در سال بوده، بشکند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تجارت نیوز، طی دهه‌های طولانی و تا پیش از سال ۲۰۰۶، آفریقای جنوبی بزرگ‌ترین تولیدکننده طلا بود. استخراج طلا در این کشور اما در سال‌های اخیر کاهش یافته است. در مقابل، استخراج این فلز گرانبها در بسیاری از کشورهای دیگر افزایش یافته است.
با این حال، هنوز هیچ کشوری موفق نشده رکورد تولید طلا در آفریقای جن
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس

علیرغم موجودی منفی اولیه حساب صندوق با همکاری اعضاء رکورد واریزی روز اول در ماه فروردین 99 به مبلغ 565 میلیون ریال شکسته شد. این امر منجر به افزایش تسهیلات از بانک مهر و اقزایش امتیاز خوش حسابی اعضاء خواهد شد. لدا لازم است از همدلی و همکاری اعضاء تقدیر و قدردانی شود و همچنین این موضوع موجب دلگرمی بیشتر مسئولین در آینده می گردد.

مارول/دیزنی با انتشار تریلر سوم فیلم انتقام جویان: پایان بازی، شروع فروش بلیت های این فیلم را اعلام کرد. شروع شدن این داستان همان و طوفان حمله طرفداران مارول/دیزنی برای خرید بلیت همان و از دسترس خارج شدن سایت های فروش بلیت همان.
ادامه مطلب
در این مقاله ده تا از بهترین بوکسورهای تاریخ جهان را به شما معرفی میکنیم. در انتخاب بهترین بوکسور سه نکته بسیار اهمیت دارد: 1 رکورد بوکسور 2 عناوین و کمربندهای بوکسور 3 کیفیت افرادی که شکست داده است. ده بوکسور برتر تاریخ از آخر به اول:

10. جورج فورمن

ادامه مطلب
خیلی زودتر از چیزی که پیش‌بینی می‌شد، فیلم Joker توانسته به رکورد پرفروش‌ترین فیلم با درجه سنی R دست پیدا کند. فاصله کمی با فیلم Deadpool 2 (کم‌تر از 45 میلیون دلار) باقی مانده بود که هواداران جوکر به فیلم محبوبشان کمک کردند به آن دست پیدا کند. در حقیقت هنوز کمتر از دویست و پنجاه میلیون دلار لازم است تا Joker وارد باشگاه میلیارد دلاری‌ها شود. اگرچه درابتدا این فیلم در پیشبینی ها دست کم گرفته شده بود اما فروش بی‌نظیری پیدا کرد. صاحب رکورد بهترین افتتا
امسال فکر می کنم در مریض شدن رکورد شکنی کردم . داستان مریض شدنم از ایام ماه رمضان و در لیالی قدر شروع شد خیلی سخت و بد بود و باعث شد یک هفته نتوانم روز بگیرم به طوریکه خودم شک کردم که نکنه بیماریم جدی باشه و هنوز تشخیص داده نشده که الحمدلله بعد از چند روز در روند بهبودی تسریع شد و باعث رفع نگرانی خودم و خانواده بشود. یاز هم از پاییز تا امروز فکر میکنم این دفعه چهارم پنجم باشه که به پزشک مراجعه کرده باشم که اخرین دفعه آن پریشب بود وقتی که بازیی ای
کلوپ همچنین موفق شد رکورد ۱۷ برد متوالی در لیگ برتر را به همراه لیورپول
کسب کند، هر چند نتوانست با رکورد منچسترسیتی تحت هدایت گواردیولا مساوی
کند.

بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

وبسایت ESPN اقدام به انتخاب بهترین‌های جهان در هر پست نموده است و در قسمت مربیان، یورگن کلوپ را بالاتر از پپ گواردیولا و اریک تن هاخ، بهترین مربی سال ۲۰۱۹ معرفی کرده است.
برترین مربیان فوتبال جهان درسال 2019: عبور کلوپ از پپ
به گزارش تابناک ورزشی
دیروز بورس تهران با ثبت رکورد جدید در حجم و ارزش معاملات و همچنین رشد حدود 20000 واحدی در شاحص کل، به کار خود پایان داد. دیروز از حیث ورود نقدینگی نیز شاهد رکورد جدیدی بودیم. این موضوع باعث شد تا دوباره مدیران سازمان بورس به تکاپو بیوفتند تا مجددا ترمز بورس را بکشند! در همین راستا، دیروز شاهد چند بخشنامه از سوی سازمان بورس بودیم که به نوعی، بازدارنده در ادامه روند بازار خواهد بود. کاهش اعتبار مشتریان، یکی از این قوانین بود که از هفته بعد اجرایی
مشاور پرورش شترمرغ

رکورد گیری شترمرغدر رکوردگیری شترمرغ باید برای هر لانه قدرت پاسخ دادن به سوالات زیر را داشته باشید .در نظر داشته باشید که ثبت رکورد گیری شترمرغ در سود آوری و یا زیان ده بودن مزرعه پرورش شترمرغ از اهمیت بسیاری برخوردار است.
اولین مورد مهم در رکود گیری شترمرغ ثبت تعداد تخم گذاری هر مولد است و شما باید بدانید مولدها چه تعدادی تخم گذاشته اند ؟در یک سال هزینه ی تغذیه ی مولدها چقدر شده است ؟میزان جوجه درآوری عملا چقدر بوده است
نمایش 1 تا 33 از مجموع 33 عدد
د تاریخ ثبت سررسید بعدی تمدید خودکار وضعیت  
123kharidi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropd
akforoosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown

akforooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
bfrosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyaab.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyabha.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efrooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efroshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
forooshia.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
gilanion.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggl
رکوردهای میلیونی !از ساعات اولیه‌ی بروز اختلال در شبکه‌ی اینترنت کشور، تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی سرویسی پایدار به کار بستیم. نتیجه‌ی تلاش تیم فنی و اعتماد شما به ما، تحقق آمار ارزشمند زیر است : تعداد کاربران: بیش از ۱۶.۵ میلیون نفر تعداد مشاهده پست‌های کانال‌ها در روز: بیش از ۱۷۰ میلیون بار تعداد پیام‌های شخصی و گروهی در روز: بیش از ۳۰ میلیون پیام تعداد تماس‌های صوتی و تصویری برقرار شده در یک روز: بیش از ۲ میلیون تماس تعداد کانال‌‌ه
کراتین 
بر اساس تحقیقات متعددی که طی دهها سال صورت گرفته است، مشخص شده که کراتین موجب بهبود عملکرد ورزشی در رشته های پر شدت، سرعتی و قدرتی می شود.در عملکرد قدرتی موجب افزایش 15 درصدی قدرت جلوبازو در طی 6 هفتهدر فوتبالیستها موجب بهبود سرعت استارتهای 5 و 15 متریدر شناگران نخبه موجب افزایش سرعت و بهبود رکوردافزایش توان در رکاب زنی پس از 4 روز مصرفبهبود رکورد استارت های 40 متر و.......کراتین چگونه موجب بهبود عملکرد میشود؟مصرف کراتین موجب افزایش ذخیر
مایکروسافت اعلام کرده است که اخیرا تعداد کاربران ویندوز ۱۰ از مرز ۹۰۰ میلیون کاربر نیز گذر کرده و بدین ترتیب رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.
به گزارش ایسنا، مایکروسافت به عنوان شرکت توسعه‌دهنده سیستم عامل ویندوز مدتهاست که با انتشار پیام و بیانیه‌های مختلف برای پایان پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی همچون ویندوز ۷، سعی دارد که توجه کاربران رایانه‌های ویندوزی را به سمت و سوی دانلود، دریافت و نصب ویندوز ۱۰ به عنوان جدیدترین نسخه از این سیست
امروز رکورد خودم رو زدم و پنج ساعت پیاپی بدون پا شدن از پشت میز درس خوندم...ساعت دو بعد از ظهر نشستم پشت میز و هفت بعد از ظهر بخاطر آلارم مثانه ام بلند شدم...من اصولا اعتقادی به این سوسول بازی که میگن یک و نیم ساعت درس بخونید و نیم ساعت استراحت کنید ندارم،والا!
دانلود آهنگ بهنام بانی خواننده های مورد علاقه از‌خواننده‌ های قدیمی، محمد اصفهانی و محمد علیزاده را دوست دارد، مرحوم ناصر عبداللهی الگوی وی بوده، که البته ژانرش را عوض کرده است. در میان خواننده‌ های نسل جدید هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارد. ثبت رکورد بهنام بانی در ایران یکی از خواننده هایی است که علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد و این موضوع در کنسرت های وی نیز به وضوح به چشم می خورد. دانلود آهنگ بهنام بانی با او
Away 2019,Away 2019 1080p BluRay,انیمیشن Away 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن فانتزی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Away 2019,دانلود انیمیشن اوی 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Away 2019,دانلود رایگان انیمیشن Away 2019,دانلود زیرنویس فارسی Away 2019,دانلود فیلم Away 2019 زیرنویس فارسی,دور,سایت دوستی ها,کارتون دور ۲۰۱۹,کارتون دور 2019 با کیفیت عالی,
ادامه مطلب
رکورد پرسپولیس در پشت سر هم قهرمان شدن 4 بار است و اگر امسال یعنی سال 1399 قهرمان شود به رکورد خود می رسد. پرسپولیسیک شگفتی خیلی عجیب دارد.یک روز که استقلال 2 ر 0 از پرسپولیس جلو بود و یکی از بازیکنان پرسپولیس در دقیقه ی 60 کارت قرمز گرفته بود، پرسپولیس سه گل در دقیقه های 85، 88، 92 زد و به همراه هتریک امون زاید.
بهترین گلزن پرسپولیس در کل تاریخ، فرشاد پیوس است که برای پرسپولیس 151 گل زده است.
بهترین دروازه بان پرسپولیس در کل تاریخ علیرضا بیرانوند است
1.تو مسابقات جهانی wca شرکت کنم.
2.اولین رکورد زیر 3 ثانیه جهانو بزنم.
3.اینو نمیتونم بگم.
4.اینم نمیتونم بگم.
5.این هم نمیتونم بگم.
6.ابجیمو ببینم.
7.ابجیمو بغل کنم.
8.الکلاسیکو رو از نزدیک ببینم.
9.اریم دوس دارم ببینم
10.ندارم همینا بود
سلام به همه عزیزانی که از این وب بازدید میکنند و قراره منو انشاالله یاری کنند تا بتونم در عرصه موزیک پاپ ( دیس لاو ) موفق بشم.
برای همین یه کمپانی موزیک زدم که علاقه مندان به خوانندگی بتونن بیان توش عضو بشن و از مزایاهاش بهره مند بشن.
اسم این کمپانی وان رکورد هست میتونین جهت عضویت در چنل با آیدی زیر به ما بپیوندید:
@onerecord1
بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی روابط عمومی اپراتور رایتل، این شرکت پس  از گذشت چندین سال سرانجام توانست رکورد مصرف دیتا و درآمد روزانه این شرکت خدمات ارتباطی را تغییر دهد.
علاقه مندان جهت خرید سیم کارت اعتباری و دائمی و همچنین سیم کارت رند رایتل، می توانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت رایتل مراجعه نمایند و ضمن سیم کارت دریافت مورد نظر از خدمات آن نیز بهره مند شوند.
در واقع با شکسته شدن رکورد مصرف دیتا و در آمد روزانه رایتل در آذرماه 98، سق
مرا کز عشق می‌سوزم ز دوزخ چند ترسانی / کسی از مرگ می‌ترسد که در دل خوف جان دارد
دیروز رکورد بازدید در روز تمام دوران وبلاگ نویسیم زده شد و این موضوع برام خیلی عجیبه. امتحان فنی افتاد بین دو امتحان مهم ترمم. فردا هم قراره کارت ورود به جلسه بگیرم. کمی پادکست ی حساب گوش دادم و بظرم حرفای خوب و به روزی توش میزنن. باقی روز درس درس و درس بود خدا بخیر کند.
رکورد پرسپولیس در پشت سر هم قهرمان شدن 4 بار است و اگر امسال یعنی سال 1399 قهرمان شود به رکورد خود میرسد. پرسپولیس یک شگفتی خیلی عجیب دارد.یک روز که استقلال 2 ر 0 از پرسپولیس جلو بود و یکی از بازیکنان پرسپولیس در دقیقه ی 60 کارت قرمز گرفته بود، پرسپولیس سه گل در دقیقه های 85، 88، 92 زد و به همراه هتریک امون زاید.
بهترین گلزن پرسپولیس در کل تاریخ، فرشاد پیوس است که برای پرسپولیس 151 گل زده است.
بهترین دروازه بان پرسپولیس در کل تاریخ علیرضا بیرانوند است
بعد از افزایش قیمتی هفته گذشته، امروز اولین روز کاری در بازارهای جهانی شاهد کاهش قیمتی بودیم که دلیل آن به نشانه ها از کاهش سرعت اقتصاد چین ناشی می گردد. این موضوع علیرغم پیشرفت هایی است که اخیرا در زمینه جنگ تجاری بین آمریکا و چین رخ داده است. هر چند سود صنایع چینی این ماه برای دومین ماه متوالی شاهد کاهش بوده اما نشانه هایی از رسیدن یک توافق اولیه میان دو غول بزرگ اقتصادی دنیا به وجود آمده که می تواند شتاب فراوانی به تقاضای نفت در آینده دهد.
Ne Zha 2019 1080p BluRay,انیمیشن Ne Zha 2019 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Ne Zha Zhi Mo Tong Jiang Shi 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن چینی نژا 2019,دانلود انیمیشن نژا Ne Zha 2019,دانلود رایگان انیمیشن Ne Zha 2019,دانلود زیرنویس فارسی Ne Zha 2019,دوبله فارسی فیلم Ne Zha 2019,فیلم نژا Ne Zha 2019 با دوبله فارسی,کارتون Ne Zha 2019 زیرنویس فارسی,نژا,نه ژا,نه‌ژا,
ادامه مطلب
اگر فکر می‌کنید اصلاح بیت کوین تا قیمت ۸ هزار دلار اتفاق شگفت انگیری بود، به نمودارهای قیمت بیت کوین در برخی کشورها حتما نگاهی بیاندازید. در حالی که بیشتر معامله‌گران بر روی قیمت دلاری بیت کوین تمرکز کرده‌اند، اما همراه شدن جهش‌های قیمتی بیت کوین با مشکلات اقتصادی کشورهای سودان و آرژانتین، آن را به سمت بالاترین قیمت تاریخش در این کشورها هدایت کرده است.
به گزارش سی‌سی‌ان حتی اگر در جریان حباب ۲۰۱۷ کریپتو با پزو آرژانتین بیت کوین می‌خ
وبلاگ را باز میکنم 
یک نظر نشسته آن گوشه نگاهم میکند 
تاییدش میکنم و جوابی میدهم .
 حالم را نمیدانم 
ولی تو گوشم میخونه
من به دستان تو پا بستم به زیباتر شدن
در وجودم هنوز یه درگیری هست
بین بیخیال شدن و احتمال مرگ هر روزه
و تلاش کردن و امید داشتن به اینده و یه هدف
«تا من بدیدم روی تو ای ماه و شمع روشنم

هر جا نشینم خرمم هر جا روم در گلشنم»
+اردیبهشت ۹۸ رکورد تعداد پست ها رو کسب کرد .
سئو 2019 ، سئو این راهنمای نهایی برای بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) در سال 2019 است.
و اجازه دهید درباره چیزی چیزی روشن بگویم:
این یک پیش بینی  "SEO در سال 2019" نیست.
بله، من اهداف مهم SEO را برای 2019 پوشش خواهم داد.
اما شما همچنین خواهید دید که استراتژی هایی که در حال حاضر کار می کنند ... و در سال 2019 حتی بهتر عمل خواهند کرد.
بنابراین اگر شما به دنبال جستجو در این سال خود هستید، این راهنما را دوست خواهید داشت.
ادامه مطلب
رولزرویس به‌تازگی هواپیمایی رونمایی کرده که به‌ادعای این شرکت، سریع‌ترین هواپیمای تمام‌برقی جهان است. رولزرویس در فرودگاه گلوچسترشایر انگلستان، هواپیمایی تک‌سرنشین و با آلایندگی صفر به‌نام پروژه‌ی ACCEL به‌نمایش گذاشته است که پیش‌بینی می‌شود اوایل سال آینده به رکورد سرعت ۴۸۰ کیلومتر‌بر‌ساعت دست پیدا کند.
2019-05-05یکشنبه
منابع کودک

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163000.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162996.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162994.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163010.pdf

منابع نوجوان
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162997.pdf              https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162998.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162999.pdf
منابع بزرگسال

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162978.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162977.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162980.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162979.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/2
لیورپول شنبه شب در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید با فتح جام لیگ قهرمانان اروپا تعداد جامهای قهرمانی مهم خود را به عدد 42 رساند و از این نظر به رکورد رقیب بزرگش در انگلیس، منچستریونایتد رسید. لیورپول و منچستریونایتد حالا از حیث تعداد جامهای مهم، پرافتخارترین تیمهای فوتبال انگلیس هستند.
با دبیو کردن آهنگ SUGA's Interlude با 1,629,008 استریم در رتبه ۴۴ چارت جهانی اسپاتیفای، شوگا رکورد بالاترین و بزرگترین دبیو برای یک سولوییست کره ای رو در اختیار دارد ~تاپ ۳ بالاترین رتبه دبیو در چارت تاپ ۲۰۰ جهانی اسپاتیفای برای یک سولوییست کره ای:1. SUGA #442. J-hope #933. RM #114
طبق لیست Top Touring Artist Of The 2010 S که توسط بیلبورد منتشر شد ،جونگ‌کوک جوان ترین فرد در این چارت هست و همین موضوع باعث شد باز هم رکورد دیگه ای در این زمینه داشته باشد ~⚡ همچنین جونگ‌کوک جوان ترین فرد بود که در سن ۲۱ سال جایزه ی South Korea's Cultural Merit Medal رو دریافت کرد .علاوه بر این ها جونگ‌کوک قبلا هم جوانترین فردی بود که سفیر یونیسف شد☀ 

خودروی Bugatti هفته گذشته رکورد جدیدی را با سرعت بالا تعیین کرد ، هنگامی که یک "Bugatti Chiron " اصلاح شده از ۴۸۰ کیلومتر در ساعت در مسیر تست در شهر اهرا لسین آلمان پیشی گرفت.
در آن زمان شایعه شده بود که یک نسخه تولیدی از این ابرخودروی سریع میتواند رکورد جدیدی را ثبت کند.
و براساس گزارش Top Gear که روز یکشنبه منتشر شد ، این شایعات عملی شده است.
با Chiron Super Sport 300+ ، یک کوپه با تولید بسیار محدود که نه تنها جاده ای قانونی است ، بلکه قادر به برخورداری از انتهای اتومب
سایت اسپورت اکسپرس روسیه خبر داد که زنیت شب گذشته با درخشش دوباره سردار آزمون، ستاره ایرانی اش آنژی را با 5 گل مغلوب کرد. 
سردار در این بازی بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد و او اکنون در 9 بازی برای زنیت 9 گل زده است که به رکورد بالاترین گل زده در 6 سال گذشته در لیگ روسیه برای او است. بهترین فصل آزمون در سال 2015-2016 رقم خورد که به همراه روستوف نایب قهرمان شد و او در فصل 9 گل به ثمر رساند. سردار به دنبال رکوردی جدید به نامش در لیگ روسیه است. 
این ترم فکر کنم تو کلاس رکورد تپق زدن رو شکستم
کلماتی که فکر میکردم خیلی ساده س یهو تو زبونم نمی چرخید
بعضی کلمات هم وقتی کنار هم قرار می گیرند تلفظشون سخت میشه
لامصب «در دسترسش» که پدر منو در آورد رسما
فکر کنم نیمی از تپق هام سر این کلمه بود
و نمیفهمم چرا این همه پرکاربرد شده بود
عرض کنم خدمتتون
که آخرین سوتیم که برای خودش شاهکاری بود برمیگرده به همین پریروز: می سقفه به چسب!!!

لازمه بگم وقتی سوتی میدم خودم اولین نفر میزنم زیر خنده؟؟ :))
Daughter 2019 1080p BluRay,انیمیشن دختر Dcera 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن کوتاه Daughter 2019,انیمیشن نامزد اسکار 2020,دانلود انیمیشن Dcera 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dcera 2019,دانلود رایگان انیمیشن Daughter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Daughter 2019,دختر,فیلم Daughter 2019 با زیرنویس فارسی,فیلم کارتونی Daughter 2019,کارتون دختر Dcera 2019,
ادامه مطلب
✔ آلبوم جدید پسرای بنگتن در ساعت ۶عصر بوقت کره منتشر شد و تا ساعت ۸ عصر با فروش بیش از ۲،۱۸۳،۰۰۰ رکورد فروش آلبوم در چارت هانتئو رو شکست...✔ فروش آلبوم تا ساعت ۷:۱۰ به وقت کره به مقدار ۱،۰۳۶،۵۵۶ میلیون بوده و تا ساعت ۷:۴۵ به ۲،۱۳۷،۲۹۲ میلیون رسیده.....✔ این رکورد باعث شد تا BTS سریع ترین هنرمند کره‌ای باشه که به ۱ میلیون و ۲ میلیون فروش در چارت هانتو میرسه~..✔ تا قبل از این رکورد فروش آلبوم در دست خود پسرای بنگتن و با آلبوم map of the soul :persona بود که در آ
✔ آلبوم جدید پسرای بنگتن در ساعت ۶عصر بوقت کره منتشر شد و تا ساعت ۸ عصر با فروش بیش از ۲،۱۸۳،۰۰۰ رکورد فروش آلبوم در چارت هانتئو رو شکست...✔ فروش آلبوم تا ساعت ۷:۱۰ به وقت کره به مقدار ۱،۰۳۶،۵۵۶ میلیون بوده و تا ساعت ۷:۴۵ به ۲،۱۳۷،۲۹۲ میلیون رسیده.....✔ این رکورد باعث شد تا BTS سریع ترین هنرمند کره‌ای باشه که به ۱ میلیون و ۲ میلیون فروش در چارت هانتو میرسه~..✔ تا قبل از این رکورد فروش آلبوم در دست خود پسرای بنگتن و با آلبوم map of the soul :persona بود که در آ
بلومبرگ در یکی از مقالات خود، گزارشی در مورد شرکت اسنپ منتشر شده و توضیح داده که این شرکت، به رکورد ۲ میلیون سفر روزانه دست یافته است.
این نشریه، در مصاحبه با اِیاد الکسّار که او را "هم‌بنیان‌گذار اسنپ" معرفی کرده، توضیح داده که حجم فعالیت اسنپ تهران در حال حاضر از فعالیت اوبر در هر یک از شهرهای جهان، بیشتر است.
از زمانی که شرکت کریم (Careem) رقیب خاورمیانه‌ای اوبر در کشورهای حاشیه‌ی جنوبی خلیج فارس، توسط شرکت اوبر به قیمت بیش از ۳ میلیارد دل
Dog Town 2019 1080p BluRay,انیمیشن شهر سگ Dog Town 2019 دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dog Town 2019,دانلود رایگان انیمیشن Dog Town 2019,دانلود زیرنویس فارسی Dog Town 2019,دانلود فیلم Dog Town 2019,دانلود کارتون شهر سگ 2019,دانلود نیم بها,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,شهر سگ,کارتون شهر سگ ۲۰۱۹ دوبله فارسی,
ادامه مطلب
از اونجایی که شیطان کش یا به عبارتی دیگر Kimetsu no Yaiba قرار است در شنبه این هفته و در شماره 205 این سری مجموعه به اتمام برسد نگاهی کوتا به ویژگی های خوب و بد این مانگا میندازیم ،مانگایی که تونسته رکورد بیشترین فروش در یک سال را بزند 
ادامه مطلب
مدافع جوان تیم فوتبال منچسترسیتی بعد از قهرمانی لیگ برتر صاحب رکورد جالبی در انگلیس شد.

آلکساندر زینچنکو روز گذشته با کسب پیروزی 4 بر یک سیتیزن‌ها برابر برایتون، در آخرین هفته لیگ برتر جشن قهرمانی گرفت.
بازیکن 22 ساله با این افتخار، نخستین بازیکن اوکراینی شد که در لیگ انگلیس، صاحب 2 مقام قهرمانی شده است.
وی به این ترتیب رکورد یک قهرمانی لیگ انگلیسی‌های که مربوط به «اولگ لوژنی»، هموطنش در تیم آرسنال در سال 2002 بود، را کنار زد.
زینچنکو که تاکن
مصرف مصالح دنیا به رکورد 100 میلیارد تن در سال رسیده است
مصرف ناپایدار منابع مسبب تخریب سیاره گشته است اما بازیافت رو به کاهش است. مقدار مصرفی مصالح توسط جوامع بشری از 100 میلیارد تن در سال فراتر رفته، اما نسبت بازیافت کاهش یافته است.
ادامه مطلب
به گزارش "ورزش سه"، سون هیونگ مین، بازیکن اهل کره‌جنوبی باشگاه تاتنهام دیشب در جریان دیدار این تیم با منچسترسیتی در بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بازی را طوفانی آغاز کرد و در همان 10 دقیقه اول دو بار دروازه شاگردان گواردیولا را باز کرد.
 سون به این ترتیب تعداد گلهای خود در لیگ قهرمانان را به عدد 12 رساند تا رکورد گلزن‌ترین بازیکن آسیایی تاریخ چمپیونزلیگ را به خود اختصاص دهد. این رکورد پیش از این در اختیار ماکسیم شاتسکی
Animals United 2010,The Big Trip 2019 1080p BluRay,انیمیشن The Big Trip 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن سفر بزرگ The Big Trip 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود رایگان انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود کارتون The Big Trip 2019,سایت دوستی ها,سفر بزرگ,کارتون کمدی سفر بزرگ ۲۰۱۹,ماداگاسکار,
ادامه مطلب
Spycies 2019 1080p BluRay,اسپایسیس,انیمیشن Spycies 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Spycies 2019 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Spycies 2019,دانلود رایگان انیمیشن Spycies 2019,دانلود زیرنویس فارسی Spycies 2019,دانلود کارتون اسپایسیس 2019,دانلود کارتون ماموران مخفی Spycies 2019,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
Father's Day 2019 1080p BluRay,انیمیشن روز پدر با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم Father's Day 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن فادرز دی 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Father's Day 2019,دانلود رایگان انیمیشن Father's Day 2019,دانلود زیرنویس فارسی Father's Day 2019,دانلود فیلم Fathers Day 2019 با دوبله فارسی,روز پدر,سایت دوستی ها,فادرز دی,کارتون روز پدر ۲۰۱۹ با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
Erika Kozu,Jeffrey Shea,Justin Cabanting,Quitter 2019 1080p BluRay,انیمیشن Quitter 2019 دوبله فارسی,پریمیر,خاموش کننده,دانلود انیمیشن Quitter 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کواتر 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن کواتر Quitter 2019,دانلود رایگان فیلم Quitter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Quitter 2019,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,فتوشاپ,کواتر,مایا,یوتیوب,
ادامه مطلب
واقا آدم تعجب می کنه که چه جوری بشر ایم رباتا رو ساخته

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 41 ثانیه دریا
دانلود فیلم Io 2019

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
مدت زمان :96 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Jonathan Helpertنویسنده :Clay Jeter,Charles Spano
امتیاز IMDB :4.7رده سنی :12
ستارگان :Margaret Qualley,Anthony Mackie,Danny Huston

دانلود فیلم Io 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم Io 2019 زیرنویس فارسی
مشاور پرورش شترمرغ

رکوردگیری :
در رکورد گیری باید قادر باشید برای هر لانه به سوالات زیر پاسخ دهید.
    مولدها چه تعداد تخم گذاشته اند؟
هزینه تغذیه مولدها در یک سال چقدر شده است؟
  میزان جوجه در آوری عملا چقدر بوده است ؟
  چه تعداد از جوجه ها به سن کشتار رسیده اند؟
هزینه تغذیه هر جوجه تا سن کشتار چقدر است ؟

مشاور رکورد گیری و پرورش شترمرغ

و از پاسخ این سوال محاسبه کنید
    هزینه تولید هر تخم چقدر است؟
هزینه تولید جوجه یک روزه چقدر است؟
  ه
یکی از کارهایی که می‌کنم اینه که تو آشپزی سعی می‌کنم رکورد زمانی بزنم. مثلا فعلا رکوردم تو پخت سه بسته ماکارونی ۷۰۰ گرمی زر، ۲۵ دقیقه بوده. یعنی از وقتی گذاشتم آب جوش بیاد و خورش (سویا) رو حاضر کردم تا وقتی آبکش کردم و سیب‌زمینی ته‌دیگ گذاشتم و گذاشتم دم بکشه شده ۲۵ دقیقه. ولی اغلب بیشتر طول می‌کشه، ۴۵ دقیقه، ۵۰ دقیقه یا حتی یک ساعت، بسته به اینکه آشپزخونه چقدر مرتب باشه و چقدر ظروف مورداحتیاجم شسته یا نشسته باشه و اینکه مواد خورش آماده‌سا
سلام این بازی رو وبلاگ  arvant.blog.ir ساخته میخواستم این بازی خیلی خیلی  زیبا رو بهتون معرفی کنم واقعا به گرافیک این بازی خیلی زحمت کشیده اند.

نام پروژه :نئون
    مدت زمان : سه هفته
    پلتفرم :آندروید
   سمت: برنامه نویس،طراح بازی،طراح مرحله
   مشخصات فنی : انجین cocos2d-x،زبان برنامه نویسی ++C
بازی های پلتفرمر و رکوردی همیشه دارای علاقه مندان خاصی بوده و هست بازی هایی که در آن رکورد گیری حرف اول را می زند و معمولاَ تمام بشو نیست .بازی هایی مثل flupy birds .
A Wizard's Tale 2019,Here Comes the Grump 2019 1080p x264 BluRay,داستان یک جادوگر,دانلود انیمیشن Here Comes the Grump 2019,دانلود انیمیشن داستان یک جادوگر A Wizards Tale 2019,دانلود دوبله فارسی کارتون Here Comes the Grump,دانلود رایگان انیمیشن Here Comes the Grump,دانلود زیرنویس فارسی Here Comes the Grump 2019,دانلود فیلم Here Comes the Grump 2019 با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
نویسنده : میشل اوباما
مترجم : دکتر علی سلامی
زبان : انگلیسی
کتاب شدن اثر میشل اوباما، در نخستین ماه انتشارش رکورد فروش را شکست! این کتاب که عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال آمریکا را نصیب خود کرد، زندگی شخصی همسر اولین رئیس‌جمهور سیاه‌پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید روایت می‌کند.
ادامه مطلب
سلام
می خوام یک فایل PDF دیگر جهت آموزش مکعب روبیک براتون قرار بدم
اون فایل قبلی که قرار دادم یکم فرمول هاش سخت بود اما این فایل فرمول هاش خیلی آسونه اما زمان حل کردنش یکم کندتره اما باز هم می تونید
با تمرین رکورد دار بشین

برای ادامه و دانلود کلیک کنید
ادامه مطلب

دانلود فیلم Io 2019 دوبله فارسی

The Legend of Hei 2019 1080p BluRay,افسانه هی,انیمیشن افسانه هی The Legend of Hei 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن The Legend of Hei 2019,دانلود انیمیشن افسانه هی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود فیلم The Legend of Hei 2019,زیرنویس فارسی انیمیشن The Legend of Hei 2019,سایت دوستی ها,کارتون افسانه هی ۲۰۱۹ دوبله فارسی,کارتون افسانه هی The Legend of Hei 2019,
ادامه مطلب
Astro Kid 2019 1080p BluRay,Terra Willy: Planete inconnue 20,آسترو کید,انیمیشن بچه آسترو 2019 با دوبله فارسی,بچه فضایی,دانلود انیمیشن بچه فضایی Astro Kid 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود رایگان انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود فیلم Astro Kid 2019,سایت دوستی ها,کارتون آسترو کید 2019 دوبله فارسی,
ادامه مطلب

مرجع خبری رئال مادرید : زین الدین زیدان به سومین مربی تاریخ رئال مادرید از نظر برد در لالیگا با 88 برد تبدیل شد.
در حال حاضر لئو بین هاکر با 89 برد در رده دوم است که به نظر می رسد زیزو در هفته های آینده از او هم عبور کند. میگل مونیوز با 257 بازی رکورد دار است
کاوشگر خورشیدی پارکر(Parker)
که اولین و بزرگترین پیشرفت بشر برای شناخت یک ستاره از نزدیک است در تاریخ
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ عازم خورشید شد و تاکنون به موفقیت‌های شگرفی دست یافته است
که همراه با شکستن رکورد سریع‌ترین ساخته دست بشر و نزدیکی به یک ستاره،
شناخت ما از خورشید را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده است.

ادامه مطلب
کاوشگر خورشیدی پارکر(Parker)
که اولین و بزرگترین پیشرفت بشر برای شناخت یک ستاره از نزدیک است در تاریخ
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ عازم خورشید شد و تاکنون به موفقیت‌های شگرفی دست یافته است
که همراه با شکستن رکورد سریع‌ترین ساخته دست بشر و نزدیکی به یک ستاره،
شناخت ما از خورشید را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده است.

ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رکورد گیری روز سه شنبه 14
اسفندماه در دو رشته تفنگ و تپانچه آقایان و بانوان در محل سالن 80 خط
مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.گفتنی است دانشجویان ورزشکاری می توانند در این رگوردگیری شرکت کنند که ثبت نام آنان از طریق تربیت بدنی وزارت علوم تایید شده باشد. سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ تا ۲۳ تیرماه سال آینده در شهر ناپل ایتالیا برگزار می شود.
اگر از اول ژانویه سال 2019 PHP خود را به نسخه ی 7 یا بالاتر آپدیت نکنید ، سیستم شما در خطر جدی خواهد بود. هنوز هم بسیاری از صاحبان وب سایت ها از نسخه های قدیمی PHP استفاده می کنند. آنها تا کنون این مسئله را جدی نگرفته اند ، اما از اول ژانویه سال 2019 خطر به طرز چشمگیری بیشتر خواهد شد.
ادامه مطلب
Pixar Animation Collection,Wind 2019 1080p BluRay,انیمیشن باد Wind 2019 دوبله فارسی,انیمیشن ویند,باد,دانلود انیمیشن Wind 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Wind 2019,دانلود رایگان انیمیشن Wind 2019,دانلود فیلم Wind 2019,دانلود کارتون جدید پیکسار,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی انیمیشن Wind 2019,سایت دوستی ها,کالکشن انیمیشن پیکسار,ویند,
ادامه مطلب
  تیم فوتبال بانوان وچان کردستان در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر پیش است تا دروازه این تیم بیش از ۹۳۵ دقیقه بسته بماند.
بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در لیگ امسال موفق شد به مدت 935 دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد. دروازه وی در دیدار با پارس جنوبی از روی نقطه پنالتی بالاخره باز شد و این گلر نتوانست رکورد بسته نگه داشتن دروازه خود را بیش از این افزایش دهد.
در
Frozen 2 2019 1080p BluRay,السا و آنا,انیمیشن یخ زده ۲ Frozen 2 2019,انیمیشن یخ زده ۲ دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Frozen II 2019,دانلود انیمیشن فروزن 2,دانلود دوبله فارسی Frozen 2 2019,دانلود رایگان انیمیشن یخ زده 2,دانلود فیلم Frozen 2,دانلود کارتون یخ زده 2 با کیفیت بالا,دانلود ورژن بلوری کارتون Frozen 2019,زیرنویس فارسی Frozen 2 2019,فروزن,نسخه اصلی انیمیشن Frozen 2 2019,یخ زده,
ادامه مطلب
دانلود فیلم شیاطین ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
خلاصه داستان : یک زن جوان در حین اینکه سعی می کند تا پدرش را در طول یک گرباد رده ۵ نجات دهد، خود را در داخل خانه ای پیدا می کند که در شرف غرق شدن است و باید برای نجات خودش با تمساح ها نیز مبارزه کند…

ادامه مطلب
تا سال 1954 باور تمام دنیا بر این بود که یک انسان نمی تواند یک مایل را زیر ۴ دقیقه بدود. آنها باور داشتند که انسان محدودیت های فیزیکی دارد که هیچگاه نخواهد توانست یک مایل را زیر چهار دقیقه بدود! تا اینکه سر و کله راجر بنستر پیدا شد و در یک مسابقه یک مایل را در کمتر از ۴ دقیقه دوید.از آن به بعد در یکسال حدود بیست هزارنفر این رکورد را زدند و کم کم این کار به سطح دبیرستانها کشیده شد! چه چیزی فرق کرد؟ درعرض یکسال؟
هیچ چیز فقط یک کلمه:باور
خبرگزاری مهر -کاروان زائران پیاده امام رضا علیه السلام برای شرکت در مراسم شهادت علی بن موسی الرضا (ع) به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند، تا خود را برای روز شهادت به مشهد برسانند.
هر ساله موکب ائمه بقیع (ع) هفت روز مانده به شهادت امام رضا (ع) در ۵۰ کیلومتری جاده مشهد - بیرجند پذیرای زائران امام رضا (ع) می شود.
شکستن رکوردهای گینس کار بزرگی محسوب می شود. اما یکی از جذاب ترین و حیرت انگیزترین بخش های گینس، رکوردشکنی های مربوط به خوردن غذا است. حتماً شما هم قبول دارید که خوردن مقادیر زیادی غذا در مدت بسیار کم مثلاً در حد چند ثانیه یا تنها چند دقیقه کار ساده ای محسوب نمی شود، به خصوص اگر چیزی که می خورید بزرگ یا مزه ی تندی داشته باشد. در ادامه به تعدادی از رکوردهای غذایی عجیب و غریب ثبت شده در گینس خواهیم پرداخت.
خوردن ۱۲ عدد همبرگر در عرض ۳ دقیقه
رکورد ب
 نکته جالب درباره زنبور
۱- اگر گرده افشانی توسط زنبور انجام شود، بیشتر گلها بارور می شوند.
۲ – علت اصلی رطوبت داخل کندو در زمستان، مصرف عسل است.
۳ – مصرف یک کیلو گرم عسل ،یک لیتر آب تولید می کند .
۴ – بعد از عسل ، موم مهم ترین فرآورده ی زنبور عسل به شمار می آید .
۵ – مهم ترین غذایی که زنبور برای رشد به آن نیاز دارد گرده است .
۶ – قطر دانه های گرده حدود ۵/۲ تا ۳۵۰ میکرون است .
۷ – مقدار مصرف گرده ی یک کلونی در سال ، حدود ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است .
۸ – به طو
دانلود فیلم Io 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم Io 2019 دوبله بدون سانسور

دانلود فیلم The Addams Family 2019
شاگردان یورگن کلوپ شنبه‌شب با پیروزی 2-0 مقابل تاتنهام ششمین قهرمانی‌شان در معتبرترین رقابت باشگاهی فوتبال اروپا را جشن گرفتند. اما این تنها اهمیت قهرمانی مادرید برای مرسی‌سایدی‌ها نبود چرا که قرمزهای آنفیلد با این قهرمانی تعداد کل قهرمانی‌های مهم‌شان را به عدد 42 رساندند تا دیگر از رکورد منچستریونایتد عقب نباشند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sargarmi13